محل تبلیغات شما

به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت نشست جمع خوانی کتاب ماه غریب من» در کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت نشست جمع خوانی کتاب ماه غریب من» نوشته مجید ملامحمدی ویژه نوجوانان در کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل برگزار شد.

سوسن کلاه کج، مسئول کتابخانه عمومی شهیدان اسلام گفت : این کتاب، داستان زندگی امام رضا(ع) را روایت می کند که چهار فصل دارد با نام های: بهشت مدینه، هشتمین آسمان، سفر به سرزمین غربت و سرانجام، تنهایی، هر فصل شامل داستان های کوتاه و زیبایی با موضوعات مختلف است؛ از تولد امام رضا(ع)، پدرش، مادرش و ماجراهای او و یارانش. کتابی که به صورتی متفاوت نسبت به کتاب های دیگر، گردآوری شده و داستان های واقعی اش را خواندنی کرده است.

کلاه کج افزود: هدف از برگزاری این نشست علاوه بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی آشنایی با زندگی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) دانست

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی هفتکل برگزار شد

برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای از کتاب پدر ، عشق و پسر نوشته سید مهدی شجاعی

بازدید نماینده مجلس از کتابخانه شهیدان اسلام هفتکل

های ,عمومی ,کتاب ,کتابخانه ,نشست ,داستان ,کتاب ماه ,خوانی کتاب ,ماه غریب ,غریب من» ,عمومی شهیدان ,کتابخانه عمومی شهیدان ,عمومی شهیدان اسلام ,اسلام هفتکل برگزار ,شهیدان اسلام هفتکل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها